organizacja przyjecia

Sala balowa – jak dobrać ją do swoich potrzeb?

W życiu stajemy przed różnymi wyborami, do tych ważniejszych można zaliczyć wybór sali balowej na imprezę okolicznościową. Jeśli każdego roku chcesz doświadczać jedynie pozytywnych wspomnień, powinieneś wybrać salę balową dostosowaną do twoich potrzeb. W zależności od rodzaju imprezy okolicznościowej będziesz potrzebował innych usług. Mamy dla Ciebie ofertę, która spełni twoje oczekiwania, bez względu na rodzaj imprezy.

Czy sala balowa może organizować wszystkie imprezy okolicznościowe ?

Komunie, chrzciny, wesela, bankiety i wiele, wiele innych imprez okolicznościowych w jednym miejscu? Organizacja różnego rodzaju przyjęć w sali balowej Czarna Owca daje możliwość przeprowadzenia każdego rodzaju imprezy okolicznościowej.

Karczma regionalna z Nowego Targu jest dostosowana do każdej ilości gości, to jeden z pierwszych aspektów, który należy wziąć pod uwagę podczas wyboru sali. Nawet najliczniejsza grupa gości Czarnej Owcy, może liczyć na stałą opiekę pracowników, którzy bez problemu obsłużą nawet największe wesela w Nowym Targu.

Lokalizacja karczmy regionalnej

Obcowanie z naturą jest ogromną zaletą karczmy regionalnej z Nowego Targu. Fakt ten docenią szczególnie goście, którzy na co dzień żyją w zatłoczonych miastach, gidzie obszary przyrodnicze są rzadkością.

Miejscowość położna w sercu kotliny Orawsko-Nowotarskiej, którą z różnych stron otaczają góry, Pieniny oraz Tatry. W pobliżu karczmy regionalnej znajdziemy również Jezioro Czorsztyńskie, babią górę, a także brzegi Dunajca.

Rozbudowane menu

Karczma regionalna z Nowego Targu szczyci się wyłącznie polskim menu, w którego skład wchodzą typowe dania regionalne oraz te z kuchni staropolskiej. Jadłospis na każdym etapie produkcji jest przygotowywany przez doświadczonych kucharzy, którzy specjalizują się w daniach polskiej kuchni.

Karczma regionalna z Nowego Targu to miejsce, w którym odnajdą się wszyscy goście, bez względu na wiek czy miejsce pochodzenia. Zalety lokalizacji oraz rozbudowanego menu, trafi w gusta wszystkich gości zaproszonych na twoją imprezę okolicznościową.