stroj kapielowy

Co na plażę w 2022 roku – jakie akcesoria i stroje kąpielowe są na czasie?

Moda plażowa 2022 jest bardzo różnorodna. Nie ma w niej miejsca na utarte schematy i rutynę. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośniczki nieśmiertelnej klasyki gatunku, czyli bieli, czerni i prostych krojów, jak i te, które stawiają na wszelkiej maści wariacje na temat. Co ważne – mamy do czynienia z wielkim powrotem strojów jednoczęściowych, co jest niewątpliwie bardzo dobrą wiadomością dla ich fanek. Po długim okresie nieobecności pojawiają się znów na wybiegach i to ze zdwojoną siłą. Sprawdźmy co jeszcze będzie modne na plaży w 2022 roku.

Modne stroje kąpielowe 2022 – postaw na panterkę

Motywy zwierzęce bardzo mocno przewijały się przez ostatnie lata, ale nie były motywem przewodnim. W tym roku mocno się to zmienia. Projektanci zakochali się w nich i to z wzajemnością. Panterka – bo o niej mowa przede wszystkim jest dość odważnym motywem, jednak bardzo dużo kobiet nie boi się po niego sięgać. Ten dekor jest ozdobny sam w sobie, więc nie potrzebuje dodatkowego anturażu w postaci koronek czy też falbanek. Może więc śmiało pojawić się w wersji solo w klasycznych krojach strojów kąpielowych – zarówno jednoczęściowych, jak i dwuczęściowych.

Moda plażowa 2022 – postaw na bikini ze sznurkami

Bikini ze sznurkami jest jednym z najgorętszych trendów w modzie plażowej 2022. Tego rodzaju strój kąpielowy może pojawić się zarówno na posiadaczce pełnych kształtów, jak i tej, w której na próżno ich szukać. Szczególnie modne są modele w których możliwe jest przewiązanie sznurków pod biustem. To bardzo modne i jednocześnie podkreślające atuty kobiecości.

Modne stroje plażowe 2022 – pastele i moc pomarańczowego koloru

Pomarańczowy kolor zawładną wyobraźnią projektantów i pojawia się w różnych wersjach krojów modeli strojów kąpielowych. Zrobi zarówno te jednoczęściowe, jak również te w których mamy do czynienia z górą i dołem bikini. Nie dość, że pomarańcz jest bardzo energetyczny, to także świetnie podkreśla opaleniznę. Wyglądamy w nim bardzo modnie i jednocześnie podkreślamy walory letniego looku.

Do łask wracają także pastele, ale uwaga – stroje na których się one pojawiają powinny być klasyczne. Podkreślają to projektanci. Śmiało możemy więc zrezygnować zarówno z koronek, jak i falbanek czy innej maści zdobień. Lilie, błękity, zielenie, a może pudrowy róż? Możemy wybierać w tonacjach kolorystycznych do woli. Najważniejsze, żeby dopasować je do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Takie działanie jest właśnie w trendach.