czyste powietrze

Czym jest Technologia Plasmacluster?

Szukając najlepszych oczyszczaczy powietrza z pewnością natrafimy na oczyszczacz powietrza firmy sharp, jeśli już trafimy na oczyszczacze japońskiego producenta, z pewnością także usłyszymy o Technologii Plasmacluster. To innowacyjna metoda, którą chwalą się producenci. W czym tkwi jej magia i czy faktycznie jest skuteczna?

Oczyszczacz powietrza firmy sharp- nie tylko Plasmacluster

Nie da się ukryć, że japoński Sharp jest zdecydowanym liderem w branży oczyszczaczy powietrza, może się również pochwalić ogromnym doświadczeniem. Urządzenia sygnowane marką Sharp, w większości zostały wyposażone w bardzo dobre generatory jonów, a zastosowana Technologia Plasmacluster, pozwala na uzyskanie świeżego i rześkiego powietrza.

Oczyszczacz powietrza firmy sharp to nie tylko jonizator, ale także złożony proces filtracji na który w większości modeli tego producenta składa się: filtr wstępny, węglowy, HEPA. Jeśli potrzebujemy oczyszczacza powietrza z funkcją nawilżanie, bez problemu wśród oczyszczaczy powietrza firmy Sharp znajdziemy tego typu urządzenia. Oczyszczacze japońskiego producenta są ciche, wygodne w obsłudze a ich inteligentna praca pozwala na bezobsługowe działanie.

Technologia Plasmacluster- co to właściwie jest?

Innowacyjna Technologia Plasmacluster to wielka duma firmy Sharp. Generatory jonów umieszczone we wnętrzu oczyszczaczy, jak ma to miejsce w modelu SHARP FP-J60EUW oczyszczacz, wypuszczają w powietrze dużą ilość, ciężkich ujemnie naładowanych jonów, które po połączeniu się z drobnoustrojami, unieszkodliwiają je. Równowaga kationowo-anionowa powietrza to także zasługa Technologii Plasmacluster, taka równowaga to lepsze samopoczucie domowników. Oczyszczacze powietrza firmy Sharp to także gwarancja bezpieczeństwa, dlatego nie trzeba bać się jonizowania powietrza, większość urządzeń Sharp posiada atest higieniczny PZH, a także atest potwierdzający ich skuteczność w walce z alergenami.

SHARP FP-J60EUW oczyszczacz z funkcją jonizacji

SHARP FP-J60EUW oczyszczacz, to zdecydowany bestseller, nadaje się do średnich powierzchni nie przekraczających 48 m2. Najnowszy generator jonów High-Density 25000, zapewnia skuteczność jonizacji i wspomaga cały proces filtracji powietrza. Korzystanie z jonizacji poprawia samopoczucie, koncentrację a także pozytywnie wpływa na wygląd skóry i włosów. Utrzymanie równowagi kationowo-anionowej, to także zasługa jonizatora, co pozytywnie wpływa na zmniejszenie ilości kurzu osadzającego się na meblach.

Przy modelu SHARP FP-J60EUW oczyszczacz, warto wspomnieć o dużej ilości trybów do wyboru, między innymi manualny, automatyczny, czy bardziej zaawansowane jak Clean Ion Shower, czy Plasmacluster Spot. Urządzenie sprawdzi się również w sypialni czy pokoju dziecięcym, ponieważ jego praca jest bardzo cicha. SHARP FP-J60EUW oczyszczacz z

jonizacją to dobry stosunek jakości do ceny. W profesjonalnym sklepie z oczyszczaczami powietrza firmy Sharp, można kupić ten model już za ok. 3000zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl