odzywka do rzes

Odżywka do rzęs – jak ją prawidłowo stosować?

Naturalnie długie oraz gęste rzęsy to efekt, który jest obiektem pożądania wielu kobiet. Uzyskanie go jest jednak naprawdę trudne dla wielu młodych, jak i starszych kobiet, więc warto wspomóc się w nim odpowiednim preparatem. Bardzo pomocna jest odżywka do rzęs. Jak wygląda jej prawidłowe stosowanie, jak dobrać odpowiednią odżywkę i gdzie możemy ją kupić?

Gdzie szukać dobrej odżywki do rzęs?

Gdy chcemy rozpocząć korzystanie z kosmetyku jakim jest odżywka do rzęs oczywiście wpierw trzeba go gdzieś zakupić. Na szczęście obecnie znaleźć można całe mnóstwo drogerii. Dobrą odżywkę kupimy bowiem zarówno w stacjonarnych, jak i internetowych drogeriach. Nie oznacza to, że warto się zamykać na jeden z tych typów.

Chcąc kupić dobrą odżywkę warto bowiem sprawdzić oferty sklepów stacjonarnych i internetowych. W sieci można często upolować naprawdę świetne okazje. Może się na przykład okazać, że kupując odżywkę na promocji będzie lampa UV do paznokci, na którą bardzo długo polujemy i zależy nam na tym, by ją mieć. Możliwości w sieci jest naprawdę mnóstwo i warto sprawdzić internetowe drogerie.

Jak prawidłowo stosować odżywkę do rzęs?

Decydując się na korzystanie z odżywki do rzęs trzeba zadbać przede wszystkim o to, byśmy ją prawidłowo stosowali. Od tego zależy, czy uda nam się osiągnąć zamierzone efekty, czy też odżywka okaże się stratą pieniędzy. Rozpoczęcie pielęgnacji rzęs z udziałem odżywki trzeba rozpocząć od demakijażu. Nie możemy mieć nałożonego żadnego makijażu na rzęsy i ich okolice, gdyż może on zablokować działanie odżywki.

Gdy demakijaż mamy już za sobą pora nałożyć odżywkę. Sposób aplikacji zależy od zaleceń producenta. Bardzo często odżywka jest wyposażona w specjalny pędzelek, który wygląda bardzo podobnie do eyelinera. Wtedy nałożenie odżywki jest naprawdę proste. W trakcie nakładania trzeba pamiętać, że odżywkę nakładamy od wewnętrznego do zewnętrznego kącika rzęs i nie pomijamy jednej z powiek. Dla najlepszych efektów odżywkę warto nałożyć na obie.