pexels armagan basaran 12658940

Modne kurtki na jesień-zima 2022/23 – jakie modele są w trendach?

Jakie kurtki są w trendach w sezonie jesień-zima 2022/2023? To pytanie nie schodzi z ust miłośniczek dobrego designu w modzie. Wśród najmodniejszych modeli znalazło się miejsce zarówno dla klasyki gatunku, jak również dla niesłabnącej na popularności zabawy konwencją. Projektanci stawiają na wyrażanie siebie, na pokazywanie z pomocą ubrań, w jakich tonacjach, dekorach, wzorach oraz kolorach się poruszamy, aby wyglądać modnie i swobodnie. Sprawdźmy więc, co piszczy w trawie w najnowszych trendach w modzie damskiej.

Najmodniejsze kurtki damskie jesień-zima 2022/2023 – kratka wraca do łask

Dawno niewidziana kratka wraca w wielkim stylu. Okazuje się, że można z jej pomocą stworzyć stylizacje obok których nie będzie można przejść beznamiętnie. Świetnie koresponduje ona z klasycznymi połączeniami, takimi jak jeansy czy też casualowe spodnie typu boyfriend. Równie dobre duety tworzy także ze spodniami, które utrzymane są w stylu skórzanym – bardzo dobrze przełamują konwencję, ale równie dobrze podkreślają takie rockowe zacięcie. A skoro już o nim mowa, to w najnowszych trendach znalazło się także bardzo istotne miejsce dla…ramonesek!

Ramoneska – hit w modzie damskiej jesień-zima 2022/2023

Ramoneska w ostatnich sezonach wypadała raczej blado, ale w tym wraca w blasku reflektorów na pokazach światowej sławy projektantów. Modele te udowadniają, że motocyklowe zacięcie zawsze będzie na czasie, bez względu na to, z jaką stylizacją je zestawimy. Możemy na pewno postawić na wersję total loook w duecie ze skórzanymi jeansami, ale równie dobrze sprawdzi się z sukienką czy też bawełnianymi leginsami. To, na jakie dodatki i akcesoria postawimy jest już uzależnione od indywidualnych preferencji.

Modne kurtki damskie jesień-zima 2022/2023 – jeans

Jeans w roli głównej? Proszę bardzo. Może pojawić się zarówno na katanach, jak i płaszczach oraz kurtkach typu marynarka. Jeansowe modele proponują obecnie niemalże wszyscy projektanci – od tych topowych, po mniej znane marki. Pojawiają się na wybiegach Dioram jak i w sieciówkach. To, na jakie okazje z nimi w roli głównej postawimy zależy już tylko od nas. Bez względu na wybór każdej nadadzą animuszu i charakteru. Mogą podkreślić stylizację, ale równie dobrze stać się jej tłem. Jak więc je uwydatnić, jest już uzależnione od naszych indywidualnych preferencji.