winietki slubne

Winietki ślubne glamour – dlaczego warto na nie postawić?

Winietki ślubne to nieoceniona pomoc dla pary młodej i jej gości. Sprawdzają się także jako ozdoba weselnych stołów. Dużą popularnością cieszy się styl glamour. Warto sprawdzić, do jakiego wesela on pasuje.

Czym są winietki ślubne glamour?

Jednym z popularnych stylów są winietki ślubne glamour. Tego typu karteczki charakteryzują się błyszczącymi akcentami w kolorze srebra lub złota. W takiej tonacji utrzymane mogą być napisy lub ozdobne grafiki. Innym lubianym motywem są połyskujące kokardki.

Wyjątkowe winietki ślubne glamour wyróżniają się nie tylko grafiką, ale i kształtem. Wiele par wybiera klasyczne karteczki prostokątne. Imię i nazwisko gościa nie musi jednak być napisane wyłącznie w poziomie, ale też w pionie. Inne przykładowe piękne formy to liście lub serca. Para młoda może pokusić się ponadto o zamówienie winietek ślubnych na patyczkach.

Do czego służą winietki ślubne?

Odpowiednie usadzenie gości przy stołach weselnych wymaga szczegółowego planu. Dla każdej młodej pary ważne jest, by zaproszone osoby bawiły się jak najlepiej. Pomagają w tym właśnie winietki ślubne, czyli małe karteczki z wypisanymi imionami i nazwiskami. Dzięki nim każdy gość wie, przy którym stole może usiąść.

Winietki ślubne stanowią również doskonałą ozdobę stołów. Aby zachwyciły gości, warto skorzystać z usług uzdolnionych artystycznie osób. Dobrym przykładem jest Broda Zaprasza, firma zajmująca się projektowaniem i wykonywaniem dodatków ślubnych, takich jak właśnie karteczki z imionami i nazwiskami gości.

Jakie są inne rodzaje winietek ślubnych?

Winietki ślubne glamour to tylko jeden z niezliczonej listy pomysłów. Popularnym motywem są m.in. karteczki w stylu rustykalnym. Pasować będą do wesela stylizowanego na wiejską biesiadę w starym stylu.

Państwo młodzi mogą zadziwić gości zupełnie oryginalnymi pomysłami. Ciekawie będą prezentować się winietki ślubne w formie origami lub wypisane na papierkach od słodyczy. Karteczki można przypiąć też np. do małych doniczek z roślinami lub owoców.