moda

Torebki damskie, które przyciągają wzrok – zobacz, co warto wybrać?

Lubisz dodatki, które od razu przyciągają spojrzenia? W takim przypadku postaw na oryginalne torebki, które będą kapitalnym uzupełnieniem Twojej stylizacji! Jakie z nich warto wybrać? Oto modele, które będą strzałem w dziesiątkę!

Torebki z dekoracyjnymi łańcuszkami

Łańcuszki to jeden z największych hitów w ostatnich sezonach, dlatego można zobaczyć je dzisiaj na wielu torebkach. Nadają im elegancki i niebanalny wygląd, a przy tym mają również praktyczne zastosowanie.

Najpopularniejsze torebki z łańcuszkami to listonoszki. Łańcuszek najczęściej łączony jest wtedy z paskiem ze skóry, aby można było wygodnie nosić ją na ramieniu. Rączki z elementami z łańcuszków są również stosowane w innych fasonach torebek, na przykład w kuferkach albo w workach. Na uwagę zasługują też worki, w których łańcuszki używane są do ściągania torebki. Oferujący dodatki od firmy Laura Biaggi sklep Albina Torebki to miejsce, gdzie można je zakupić.

Torebki z pasami z nadrukami

Kolejnym modnym elementem, który może sprawić, że torebka będzie wyglądała niebanalnie, jest pasek z nadrukami. Paski z dekoracyjnymi nadrukami świetnie pasują do torebek listonoszek, które dzięki nim natychmiast przyciągają uwagę. Również są one używane w torebkach o innych fasonach, na przykład w kuferkach damskich.

Paski są najczęściej używane do noszenia torebki na ramieniu albo na ukos. Są bardzo wygodne, a także trwałe. Dzięki nim torebka może uzyskać ciekawy wygląd i przyciągać od razu uwagę innych osób.

W sprzedaży można kupić także wymienne paski do torebek. Przez zastosowanie nowego paska można wtedy sprawić, że torebka znów będzie wyglądała ciekawie i będzie przy tym wpisywała się w najnowsze trendy.

Zawieszki do torebek – chwosty, pompony

Żeby torebka wyglądała efektownie, można też uzupełnić ją o różne zawieszki. Wielu producentów dodaje je również do swoich torebek, aby wyglądały modnie.

Najczęściej stosowane są dodatki jak zawieszki, które umieszcza się na zamku torebki albo przy jej pasku. Popularne są zwłaszcza zawieszki w formie skórzanych chwostów oraz pomponów. Mogą mieć one ten sam kolor co torebka, ale również można zmieniać je i wybrać te, które mają kontrastową barwę.

Złote okucia w torebce – biżuteryjne detale są hitem

Na uwagę zasługują także torebki ozdobione złotymi okuciami, na przykład dekoracyjnymi zamknięciami, uchwytami, łańcuszkami.

Złoto jest obecnie bardzo popularne i torebki wykończone właśnie takimi detalami są świetnym wyborem dla każdej kobiety, która lubi podążać za modą i poszukuje dla siebie stylowej torebki na różne okazje.