gadzety firmowe

Eleganckie zestawy piśmiennicze z logo – idealny pomysł na podarunek od firmy!

Zestawy piśmiennicze opatrzone logo mogą być wspaniałym pomysłem na podarunek firmowy. Obecnie są one sprzedawane przez wiele firm oferujących gadżety. Co można znaleźć w ich ofercie? Jak złożyć zamówienie na zestawy piśmiennicze z nadrukiem albo grawerunkiem?

Zestawy artykułów piśmienniczych – kiedy warto je kupić?

Stylowe, praktyczne i do tego reprezentacyjne – zestawy piśmiennicze wykończone logo są bardzo dobrym zakupem dla wielu firm. Również są one wybierane przez różne organizacje, fundacje czy samorządy jako podarunek dla ważnych osób, klientów, kontrahentów czy pracowników.

Najczęściej eleganckie zestawy piśmiennicze są wybierane na ważne wydarzenia, na przykład wręczane są z okazji rocznic czy też jako podarunek z okazji urodzin, odejścia na emeryturę. Wtedy mogą być one wyrazem uznania oraz wspaniałą pamiątką po ważnym wydarzeniu.

Również zestawy piśmiennicze mogą być ciekawym pomysłem na podarunek z okazji konkursu lub też jako świąteczny upominek dla istotnych klientów, kontrahentów.

Wobec tego takie gadżety reklamowe mają uniwersalne zastosowanie i mogą one świetnie sprawdzić się podczas różnych okoliczności.

Rodzaje zestawów piśmienniczych

Producenci oferujący zestawy piśmiennicze z usługą ich znakowania mogą zaprezentować je w wielu wariantach do wyboru, dlatego można dobrać je indywidualnie do konkretnych potrzeb.

Najczęściej kupowane są eleganckie zestawy piśmiennicze składające się z artykułów jak długopis oraz pióro albo ołówek automatyczny. Są one wykonane najczęściej z metalu, dlatego są bardzo komfortowe w użytkowaniu i prestiżowe.

Można również spotkać się z ekologicznymi zestawami piśmienniczymi, które składają się z artykułów wykończonych za pomocą naturalnego drewna. Będą bardzo dobrym wyborem dla firm, które chcą zaakcentować swoje przywiązanie do ekologii.

Najczęściej zestawy piśmiennicze uzupełniane są o eleganckie etui, dzięki któremu wyglądają one bardzo efektownie i mogą być gotowym podarunkiem na prezent. Etui może być wykonane z tworzywa, plastiku, skóry, dlatego może też służyć jako podręczny piórnik.

Znakowanie zestawów piśmienniczych – nadruk, grawerunek

Najczęściej zestawy piśmiennicze uzupełniane są o logo firmy, ale można też umieścić na nich pamiątkowe życzenia czy informacje dotyczące wydarzenia, z okazji którego były one rozdawane.

Znakowanie wykonuje się głównie metodami nadruku albo grawerunku. Grawerunek wygląda przy tym bardziej elegancko i może posłużyć na dłużej. Stosuje się techniki grawerowania laserowego dla maksymalnej precyzji i trwałości.